Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Naujas juodos kavos švelnumas

Pristatome Jums visiškai naują kavos pupelių mišinį, į mūsų degalines atkeliavusį tiesiai iš Pietų Amerikos.

Šioje kavoje susijungia trijų šalių – Peru, Hondūro ir Brazilijos – skoniai. Pupelės iš Peru ir Hondūro auga aukštesniuose šalių regionuose ir, lyginant su braziliškomis pupelėmis, auga lėčiau. Tai reiškia, kad pupelės ilgiau brandina savo ypatingas skonio savybes. Nuskynus šias pupeles, jos plaunamos 10 valandų, kurių metu vyksta natūrali fermentacija, suteikianti pupelėms ypatingą aromatą ir šviežumą.

Iš Brazilijos atkeliavusios Arabika pupelės auga plokštumose ir džiūsta natūralioje aplinkoje. Tai leidžia subrandinti ypatingai turtingo ir saldaus skonio pupeles.

Šių trijų šalių pupelės sukuria nuostabų juodos kavos mišinį, pasižymintį ypatingai švelniu ir sodriu skoniu.

Naujosios mūsų kavos pupelės yra žymimos Rainforest Alliance Certified ™  ženklinimu. Tai reiškia, kad kavos pupelės atkeliauja tiesiai iš sertifikuotų kavos plantacijų, atitinkančių aukščiausius tvarios ir etiškos veiklos standartus. Tai vienas iš žingsnių, kaip mes prisidedame prie aplinkosaugos bei žmonių, dirbančių kavos ūkiuose, darbo kokybės gerinimo.

Kviečiame pasimėgauti naujuoju skoniu visose mūsų degalinėse!

Uždaryti

Keisti kalbą