Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Circle K EXTRA Verslo klubo kortelės

Su viena Circle K EXTRA Club asmenine paskyra galima susieti kelias mokėjimo ir nuolaidų korteles, pavyzdžiui, šeimos narių - jų pirkiniai taip pat paspartins Jūsų nuolaidų kaupimo procesą.

KAUPTI TAŠKUS

Circle K debeto kortelė

Tai išankstinio mokėjimo kortelė, į kurios sąskaitą pinigus bankiniu pavedimu ar degalinėje galite įnešti savo nuožiūra.

Circle K kredito kortelė

Mokėjimo kortelė, suteikianti galimybę naudotis kreditu su mokėjimo už sąskaitą.

Tarptautinė Europe kredito kortelė

Mokėjimo kortelė, suteikianti galimybę naudotis kreditu su mokėjimo už sąskaitą atidėjimu bei galiojanti Lietuvoje ir Routex tinkle Europoje.

PANAUDOTI SUKAUPTUS TAŠKUS

Circle K EXTRA Club nuolaidų kortelė

Circle K EXTRA Club - visada daugiau! Įsigykite kortelę sumokėję 1,45 Eur vienkartinį kortelės išdavimo mokestį, prisiregistruokite prie lojalumo programos ir naudokitės visomis Circle K EXTRA Club teikiamomis naudomis:

 

Kortelė Mylimiausia

Kurdami kortelę MYLIMIAUSIA pirmiausia galvojome apie Jus - siekėme sukurti tokią kortelę, kuri Jums būtų naudinga ir reikalinga kiekvieną dieną.
Vienkartinis kortelės išdavimo mokestis 2 Eur.

Banko mokėjimo kortelės

Dabar ir bankinės kortelės teikia daugiau naudos. Jei neturite Circle K EXTRA Club ar mūsų partnerių nuolaidų kortelės, prie atnaujintos lojalumo programos galite prisijungti su banko mokėjimo kortele - Visa, MasterCard, Maestro.

Uždaryti

Keisti kalbą