Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Dažniausiai užduodami klausmai


AR CIRCLE K DYZELINAS SKIRIASI NUO RINKOJE TIEKIAMO?

CIRCLE K prekiauja ir tiekia dyzeliną, kuris atitinka visus keliamus reikalavimus.
Esant poreikiui CIRCLE K dyzelinas gali būti tiekiamas su daugiafunkciniais miles® priedais. Plačiau apie tai galite skaityti čia.

O AR CIRCLE K ŽYMĖTAS DYZELINAS SKIRIASI NUO RINKOJE TIEKIAMO?

Kokybiniai reikalavimai žymėtam dyzelinui, kuris Lietuvoje apmokestinamas lengvatiniu akcizo mokesčiu, yra tokie pat kaip ir įprastam automobiliniam dyzelinui.
CIRCLE K žymėtas dyzelinas taip pat gali būti parduodamas su daugiafunkciniais miles® priedais, taip užtikrinant geriausias sąlygas Jūsų ūkiuose ar versle naudojamai technikai. Daugiau apie žymėtą dyzeliną skaitykite čia.

AR ŽYMĖTAS DYZELINAS SKIRIASI NUO ĮPRASTO AUTOMOBILINIO DYZELINO?

Techninės jų savybės nesiskiria, tik žymėtas dyzelinas yra ženklinamas cheminiu bei spalviniu žymikliais, todėl savo spalva vizualiai skiriasi nuo įprasto produkto.
Esminis produktų skirtumas – akcizo lengvata ir tarifas.

KAIP GALIU UŽSISAKYTI ŽYMĖTO DYZELINO, SKIRTO ŠILDYMUI?

Visą informaciją apie procesą bei reikalavimus, būtinus išpildyti norint įsigyti žymėto dyzelino, skirto šildymui galite rasti VMI puslapyje, sekdami šią nuorodą
Gavus VMI leidimą, mums reiktų pateikti leidimo duomenis, kurių pagrindu būtų vykdomas žymėto dyzelino tiekimas į Jūsų talpas.

KAIP GALIU UŽSISAKYTI ŽYMĖTO DYZELINO, ŽEMĖS ŪKIUI?

Visą informaciją apie procesą bei reikalavimus, būtinus išpildyti norint gauti leidimą įsigyti žymėto dyzelino, skirto o žemės ūkiui galite rasti VMI puslapyje, sekdami šią nuorodą.
Gavus VMI leidimą, mums reiktų pateikti leidimo duomenis, kurių pagrindu būtų vykdomas žymėto dyzelino tiekimas į Jūsų talpas.

KAIP TEISINGAI ATLIKTI MOKĖJIMUS UŽ CIRCLE K DIDMENA GAUTUS ARBA PLANUOJAMUS ĮSIGYTI DEGALUS?

Svarbu naudoti teisingą sąskaitą mokėjimams atlikti bei mokėjimo paskirtyje nurodyti teisingą numerį, kuris pateikiamas Jums kiekvienoje išrašomoje sąskaitoje faktūroje.
Atliekant išankstinius mokėjimo pavedimus, mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti Jums suteiktą kliento numerį.
Žemiau pateikiame banko rekvizitus atsiskaitymui už degalų pirkimus didmena:

Bankas: LUMINOR BANK, AB
Banko kodas: 21400
Atsiskaitomoji sąskaita: LT52 2140 0300 0312 5797


Uždaryti

Keisti kalbą