Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

Moderniose automatinėse plovyklose klientams siūloma išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų – premium  sezoninįsuper, standartinį, express.

Pasirinkus Premium Sezoninį automobilio plovimą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Po plovimo automobilis padengiamas didelės koncentracijos vašku, kuris įtrinamas šepečiais taip suteikiant išskirtinį blizgesį. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas. Nuo šiol dvigubas cheminis purvo atmirkymas ir dvigubas plovimas aukšto slėgio srove - nemokamai!

Pasirinkus Super automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai. Po to automobilis padengiamas aktyviomis putomis ir atliekamas pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai ir dugnas. Galiausiai automobilis nuskalaujamas vašku ir džiovinamas.

Pasirinkus Standartinę automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu pašalinami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat plaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas ir džiovinamas.

Pasirinkus Express automobilio plovimo programą, automobiliui suteikiamas purvo atmirkymas ir padengimas aktyviomis putomis. Po to atliekamas pradinis plovimas aukštu slėgiu, kurio metu lengviausiai nuplaunami nešvarumai ir pagrindinis plovimas šepečiais, taip pat nuplaunami ratai. Galiausiai automobilis nuskalaujamas. Šį plovimo programa galioja nuo kovo 1d. iki lapkričio 30 d.

 

Premium Sezoninis

Super

Standard

Express

Cheminis purvo atmirkymas

X

X

X

X

Padengimas putomis

X

X

X

X

Ratų plovimas

X

X

X

X

Plovimas aukšto slėgio srove

X

X

X

X

Plovimas šepečiais su šampūnu

X

X

X

X

Džiovinimas

X

X

X

 

Dugno plovimas

X

X

 

 

Vaškavimas

X

X    

Poliravimas

X


 
   


Prieš plovimą 

Nuimkite arba sustumkite antenas (1), užlenkite veidrodėlius (2), uždarykite liuką, langus (3) ir kitas angas.

Plovykla gali nenuplauti pridžiūvusių vabzdžių liekanų ar dervų apnašų. Rekomenduojama prieš plovimą automobilį apipurkšti specialia chemija. 

DRAUDŽIAMA plauti automobilį su atvira krovinių platforma (pvz. pikapai). 

Plovimas

Atsidarius vartams įvažiuokite į plovyklą. Riedėkite kol dega žalia rodyklė (1), užsidegus užrašui STOP (2) sustokite. Automobilis turi stovėti centre lygiagrečiai su plovyklos nukreipiamaisiais bėgiais.

Įjunkite rankinį stabdį bei išjunkite variklį. Automobilis turi nejudėti plovimo metu. Viso plovimo metu DRAUDŽIAMA išlipti iš automobilio! 

Įsitikinkite, kad visi valytuvai yra pradinėje padėtyje, ir plovimo metu valytuvų nejunkite. 
Po plovimo

Išvažiuokite užsidegus išvažiavimo rodyklei (1). 

Po plovimo visada patikrinkite stabdžius. Informuojame, kad neatsakome už automobilio sugadinimą, jeigu jis atsirado dėl šių taisyklių nesilaikymo, ant automobilio sumontuotų įrenginių ar aksesuarų, nenumatytų gamintojo bazinėje įrangoje, ar ankstesnių automobilio detalių gedimų. 

Uždaryti

Keisti kalbą