Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie slapukus galite skaityti čia.

Sutinku

E-sąskaita


E-sąskaita – patogiausias ir greičiausias būdas reguliariai atsiskaityti už "Circle K" suteiktas paslaugas. Aktyvavus E-sąskaitą, Jūsų sąskaitos bus automatiškai apmokamos sutartu terminu.

Nauda Jūsų įmonei:

  • Paprasta – tereikia aktyvuoti E-sąskaitą ir neteks rūpintis sąskaitų apmokėjimu bei gaišti laiko atliekant mokėjimo pervedimus.
  • Patogu – naudojantis E-sąskaitą sąskaitos visada bus apmokamos laiku.
  • Patikima – iš savo banko sąskaitos Jūs suteikiate teisę bankui automatiškai nuskaityti reikiamą sumą už Circle K Lietuva, UAB" išrašytą PVM sąskaitą faktūrą.
  • Saugu – atliktus mokėjimus matysite savo banko sąskaitos išrašuose. Galite bet kada atsisakyti paslaugos ir būti ramūs dėl savo pinigų, nes nepagrįstai nurašytos lėšos visuomet nedelsiant grąžinamos.
  • Palanku – geresni paslaugų apmokėjimo įkainiai daugelyje bankų nei atliekant atskirus pervedimus.

Paslaugos užsakymo būdai:

Aktyvuokite E-sąskaitą savo interneto bankininkystėje. Aktyvuojant paslaugą Jums bus reikalingas mokėjimo paskirties numeris, kurį rasite bet kurioje Jums išrašytoje sąskaitoje-faktūroje. Iškilus klausimų galite kreiptis tel. : 1877 arba užpildykite užklausą ČIA

Uždaryti

Keisti kalbą